+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Мідна труба15 мм (м'яка) Показати повний розмір

Мідна труба15 мм (м'яка)

Труби мідні

Доступно

Мідні труби з високоякісної міді, придатні для установки в різних побутових областях: для холодної та гарячої води, опалення, рідкого палива, газу та зрідженого газу.

Детальніше

246,14 грн.

202

Додати Відняти

60 товари в наявності

Завдяки антикорозійному захисту забезпечується висока експлуатаційна надійність. SANCO - найбільш універсальна і часто застосовується для установки в побуті, неізольована труба з чистої міді. Труби виробляються у вигляді прутка чи бухти - м'які, напівтверді або жорсткі. Завдяки запатентованому процесу виготовлення вони перевершують всі вимоги європейських норм і нормативів. Труби легко, швидко і надійно піддаються обробці всіма технічними засобами з'єднання - пайкою, зварюванням або холодної пресуванням; напівтверді і тверді труби піддаються холодному згинанню

Мідна трубопровідна арматура значно здешевлює собівартість монтажу. Мідь відповідає найсуворішим санітарним нормам, не викликає алергій, перешкоджає росту бактерій або цвілі. Термін безаварійної експлуатації таких труб - до 100 років. Вони актуальні для систем кліматичного контролю, холодильників, створення, духових інструментів, декоративних елементів. Такі труби затребувані в машинобудуванні, будівництві, електроенергетиці. Завдяки хімічній інертності та нешкідливості для здоров'я - мідна труба займає особливе місце в системі питного водопостачання. Перевагу при будівництві комунікаційних технічних і санітарних систем трубах з одного матеріалу - істотно знижує витрати. Часто мідна труба служить заготовкою для різання, штампування, у виробництві деталей кочення в машинобудуванні.

Купити мідні труби для опалення у Львові можна в нашому магазині на ринку Південний, деталі знайдете на нашій сторінці Контакти.

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Мідна труба15 мм (м'яка)

Мідна труба15 мм (м'яка)

Мідні труби з високоякісної міді, придатні для установки в різних побутових областях: для холодної та гарячої води, опалення, рідкого палива, газу та зрідженого газу.

Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Мідна труба15 мм (м'яка)
  • Product Reference: 202
  • Price: 246,14 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: Мідні труби з високоякісної міді, придатні для установки в різних побутових областях: для холодної та гарячої води, опалення, рідкого палива, газу та зрідженого газу.

7 інших товарів в цій категорії:

Мідна труба15 мм (м'яка) <p>Завдяки антикорозійному захисту забезпечується висока експлуатаційна надійність. SANCO - найбільш універсальна і часто застосовується для установки в побуті, неізольована труба з чистої міді. Труби виробляються у вигляді прутка чи бухти - м'які, напівтверді або жорсткі. Завдяки запатентованому процесу виготовлення вони перевершують всі вимоги європейських норм і нормативів. Труби легко, швидко і надійно піддаються обробці всіма технічними засобами з'єднання - пайкою, зварюванням або холодної пресуванням; напівтверді і тверді труби піддаються холодному згинанню</p> <p>Мідна трубопровідна арматура значно здешевлює собівартість монтажу. Мідь відповідає найсуворішим санітарним нормам, не викликає алергій, перешкоджає росту бактерій або цвілі. Термін безаварійної експлуатації таких труб - до 100 років. Вони актуальні для систем кліматичного контролю, холодильників, створення, духових інструментів, декоративних елементів. Такі труби затребувані в машинобудуванні, будівництві, електроенергетиці. Завдяки хімічній інертності та нешкідливості для здоров'я - мідна труба займає особливе місце в системі питного водопостачання. Перевагу при будівництві комунікаційних технічних і санітарних систем трубах з одного матеріалу - істотно знижує витрати. Часто мідна труба служить заготовкою для різання, штампування, у виробництві деталей кочення в машинобудуванні.</p> <p>Купити мідні труби для опалення у Львові можна в нашому магазині на ринку Південний, деталі знайдете на нашій сторінці <a href="http://omt.lviv.ua/content/4-about-us">Контакти</a>.</p>
246,14 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top