+38 067 37 171 37

каталог

Виробники

Розсилка

Підкатегорії

 • Поліпропілен
 • Металопластикові труби і фітинги

  Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент спеціалізованої продукції в галузі водопостачання, опалення, інженерних систем.

  Фітинги для металопластикових труб призначені для з'єднання труб, підключення різних пристроїв до водопроводу. Вони використовуються при створенні систем як центрального, так і індивідуального водопостачання та опалення в промислових, житлових та інших будівлях.

  У нас ви зможете придбати в роздріб і гуртом:

      • Металопластикові труби

  Це високоякісні вироби, що дозволяють вирішити будь-які інженерні завдання. Багатошарова структура із зшитого поліетилену, посилена металевою фольгою, забезпечує збереження геометрії, прекрасне теплозбереження і перешкоджає попаданню повітря в теплоносій.

  Залежно від зовнішнього діаметра, вони мають різну товщину стінки, що гарантує стабільну роботу при тиску до 10 бар. До складу матеріалу введені домішки, що забезпечують стійкість кольору і збереження властивостей на строк до 50 років! Що дуже зручно, такі труби випускаються з усією супутньою номенклатурою, що робить їх монтаж легким та комфортним.

      • Різьбові латунні фітинги

  Виготовлені методом гарячого штампування. Матеріал - високоякісна латунь марки CW617N - аналога ЛС59-1, володіє високими антикорозійними властивостями.

  Різьбові латунні фітинги використовуються при монтажі систем опалення, водопостачання, технологічних водопроводів та кондиціонування повітря. Їх зручність - простота в роботі, при монтажі не потрібно застосовувати спеціальних інструментів.

  Купити різьбові фітинги для металопластикових труб ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення в інтернет-магазині. Інший варіант - за допомогою менеджерів нашого магазину за телефонами. Існує можливість купити товар гуртом.

      • Цангові фітинги

  Вони зручні тим, що можуть використовуватися багато разів. Виготовлені з нікельованої латуні - аналога ЛС59-1 (марка CW617N). Розбірні фітинги із цього матеріалу забезпечують міцні і надійні з'єднання.

  Конструкція цангових фітингів складається з корпусу, гайки, діелектричної прокладки (PIFE), двох кілець ущільнювачів (EPDM) і цанги. У комплектації коробки - додаткові запасні ущільнювальні кільця.

  Як і різьбові, цангові фітинги для металопластику не вимагають спеціальних інструментів при монтажі. Інше їх перевага - низька вартість.

      • Прес-фітинги

  Фітинги для труб використовуються для з'єднання елементів в інженерних системах на необслуговуваних ділянках. Вони забезпечують надійне з'єднання, використовуються в прихованих розводках систем опалення та водопостачання, а також в системах теплих підлог.

  Прес фітинги виготовлені з латуні марки CW617N - аналога ЛС59-1, мають нікелеве покриття (антикорозійне). Відмінність наших від моделей інших виробників: більше проточок і збільшене число конічних поверхонь на штуцері, мають 2 ущільнювальних кільця з EPDM, що дозволяє більш надійно «посадити» трубу.

      • Фітинги Multi-fit

  Фітинги Multi-fit рекомендуються для з'єднання  РЕХ труб діаметром 16-32 мм. Для монтажу системи достатньо звичайного шестигранника, фаскознімача і ножиць, які-небудь спеціальні інструменти не потрібні.

  Дані елементи можуть використовуватися разом з іншими фітингами. За допомогою них можна конструювати необхідні комбінації для підключення радіаторів, з'єднання труб з колекторами і в інших схемах монтажних робіт.

  Купити фітинги для металопластикових труб у Львові та в Україні гуртом можна через наш інтернет-магазин. Ціни представлені на сайті. Також в асортименті нашого магазину - великий вибір водопровідних труб, які можна використовувати як для внутрішнього, так і для зовнішнього водопроводу. Вони дуже надійні і міцні, мають мінімальний термін експлуатації - від 45 років.

 • Мідні труби та фітінги

  Мідні труби і фітинги є універсальним конструкційним матеріалом при використанні їх у різних технічних установках. в т.ч. в системах холодного і гарячого водопостачання, водяного опалення, кондиціонування повітря та газопостачання. Вони знайшли дуже широке застосування в більшості країн Європи, а також в США і Канаді, незважаючи на конкуренцію пластмасових трубопроводів.

  Переваги:
  висока стійкість до корозійної дії води, що гарантує багаторічну роботу мідних трубопроводів (орієнтовно більш ніж 50 років);
  зручність монтажу;
  універсальність застосування в різних системах трубопроводів;
  приблизно однакова вартість комплектуючих з міді і пластмас;
  стійкість до змін температури і до дії ультрафіолетових променів;
  можливість повної рекуперації та вторинного використання старих труб;
  висока механічна міцність.

  Експлуатаційні властивості труб та фітингів:
   
  Гранично допустима температура роботи мідних труб становить 250°С. Величини температур, що присутні в сантехнічних системах, практично не мають впливу на механічні властивості труб. Таким чином, допустимий робочий тиск обумовлюється видом сполуки, застосованої в пристрої.

 • Каналізація

  Елементи для прокладання каналізаційних мереж ззовні та всередині приміщень

 • З'єднання металеві
 • Шланги
 • Фільтра, клапани
 • Колби, вклади
 • Механічне з'єднання ПЕ

Товарів у наявності: 612

товарів на сторінку

Категорії Все для води і тепла

top