+38 067 37 171 37

каталог

Виробник v

Виробники

Розсилка

Насоси

Насоси

Циркуляційні насоси призначені для забезпечення примусового руху рідини по замкнутому контуру. Зокрема, це може бути замкнута герметична система опалення будівлі. При цьому конфігурація в просторі принципового значення не має.

Дренажний... Детальніше

Підкатегорії

 • Глибинні насоси

  Глибинний насос - насос, занурювальний нижче рівня рідини. Це забезпечує підйом рідини з великої глибини, гарне охолодження вузлів насоса, і дозволяє піднімати рідини з розчиненим у них газом. Встановлюється у свердловинах, шахтних колодязях, технологічних ємностях.

  Розрізняють два типи заглибних насосів: штангові глибинні насоси та безштангової заглибні насоси.

  Штангові
      заглибні насоси, в яких привід здійснюється від незалежного двигуна, що знаходить на поверхні рідини, через механічний зв'язок (штангу).
  Безштангові
      заглибні насоси виконуються в одному корпусі з електричним (або гідравлічним) двигуном. Живлення електродвигуна здійснюється через занурюваний силовий кабель. Дані насоси є найбільш поширеними. До них відносяться свердловинний насос, колодязний насос, а також фекальний насос і дренажний насос.

  У разі застосування гідродвигуна, джерелом енергії служить та ж сама рідина що перекачується, яка подається в насос під високим тиском. У цьому випадку незалежний двигун з насосом встановлюється на поверхні. Окремий варіант такої системи - гідроліфт, в якому вода, що подається з поверхні під високим тиском, захоплює із собою додатковий об'єм води зі свердловини.

  З числа свердловинних заглибних насосів найбільшого поширення набули відцентрові насоси з занурювальним водо-, або маслозаповнені герметичним електродвигуном з'єднані коротким валом в моноагрегат, який підвішуються в свердловині на колоні водопідйомних (насосно-компресорних) труб, або встановлюється з пристроєм безтрубного водопідйому, фіксуючий насос в обсадній колоні свердловини на необхідній глибині і забезпечує підйом рідини на поверхню по колоні обсадних труб.

 • Насосне обладнання

  Насос - це механічний пристрій який використовується для переміщення рідин. Принцип дії насосів полягає в перекачуванні рідини з області більш низького тиску в область більш високого тиску за рахунок додавання додаткової зовнішньої енергії.

  У спектр насосного обладнання входять насоси для систем опалення, водопостачання, кондиціонування, каналізації та пожежогасіння, обладнання для басейнів та водопідготовки.
  Насосне обладнання використовують не тільки на підприємствах і заводах, а також вдома і на дачі. Заміське життя сучасної людини неможливо уявити без використання насосів. Важливо і те, що сучасні насоси мають малі розміри, також вони легкі і компактні.

  Основним параметром насосів є кількість (об'єм або маса) рідини, переміщувані насосом за одиницю часу. Найважливішим фактором при виборі насоса для водопостачання є глибина, з якої йому належить піднімати воду.


Товарів у наявності: 56

товарів на сторінку

Категорії Насоси

top