+38 067 37 171 37

каталог

Виробники

Розсилка

Насоси

Насоси

Циркуляційні насоси призначені для забезпечення примусового руху рідини по замкнутому контуру. Зокрема, це може бути замкнута герметична система опалення будівлі. При цьому конфігурація в просторі принципового значення не має.

Дренажний... Детальніше

Підкатегорії

 • Глибинні насоси

  Глибинний насос - насос, занурювальний нижче рівня рідини. Це забезпечує підйом рідини з великої глибини, гарне охолодження вузлів насоса, і дозволяє піднімати рідини з розчиненим у них газом. Встановлюється у свердловинах, шахтних колодязях, технологічних ємностях.

  Розрізняють два типи заглибних насосів: штангові глибинні насоси та безштангової заглибні насоси.

  Штангові
      заглибні насоси, в яких привід здійснюється від незалежного двигуна, що знаходить на поверхні рідини, через механічний зв'язок (штангу).
  Безштангові
      заглибні насоси виконуються в одному корпусі з електричним (або гідравлічним) двигуном. Живлення електродвигуна здійснюється через занурюваний силовий кабель. Дані насоси є найбільш поширеними. До них відносяться свердловинний насос, колодязний насос, а також фекальний насос і дренажний насос.

  У разі застосування гідродвигуна, джерелом енергії служить та ж сама рідина що перекачується, яка подається в насос під високим тиском. У цьому випадку незалежний двигун з насосом встановлюється на поверхні. Окремий варіант такої системи - гідроліфт, в якому вода, що подається з поверхні під високим тиском, захоплює із собою додатковий об'єм води зі свердловини.

  З числа свердловинних заглибних насосів найбільшого поширення набули відцентрові насоси з занурювальним водо-, або маслозаповнені герметичним електродвигуном з'єднані коротким валом в моноагрегат, який підвішуються в свердловині на колоні водопідйомних (насосно-компресорних) труб, або встановлюється з пристроєм безтрубного водопідйому, фіксуючий насос в обсадній колоні свердловини на необхідній глибині і забезпечує підйом рідини на поверхню по колоні обсадних труб.

 • Насосне обладнання

  Насос - це механічний пристрій який використовується для переміщення рідин. Принцип дії насосів полягає в перекачуванні рідини з області більш низького тиску в область більш високого тиску за рахунок додавання додаткової зовнішньої енергії.

  У спектр насосного обладнання входять насоси для систем опалення, водопостачання, кондиціонування, каналізації та пожежогасіння, обладнання для басейнів та водопідготовки.
  Насосне обладнання використовують не тільки на підприємствах і заводах, а також вдома і на дачі. Заміське життя сучасної людини неможливо уявити без використання насосів. Важливо і те, що сучасні насоси мають малі розміри, також вони легкі і компактні.

  Основним параметром насосів є кількість (об'єм або маса) рідини, переміщувані насосом за одиницю часу. Найважливішим фактором при виборі насоса для водопостачання є глибина, з якої йому належить піднімати воду.


Товарів у наявності: 65

товарів на сторінку

Категорії Насоси

top