+38 067 37 171 37

каталог

Наявність: v

Виробники

Розсилка

Підкатегорії

 • Кульові крани

  Кульові крани - найважливіший елемент трубопровідної запірної арматури. Без застосування кульових кранів не обходиться практично жодна трубопровідна система, чи то газовий трубопровід, водяний, паровий, каналізаційний, опалювальний або магістраль для транспортування різних речовин (наприклад, паливно-мастильних). З їх допомогою при необхідності можна перекрити або відкрити подачу робочого середовища-води, газу, різних рідких речовин. Для цього необхідно всього лише повернути ручку кульового крана. Саме завдяки простоті конструкції і управління, кульові крани отримали таке широке застосування в різних сферах.

 • Радіаторні крани

     Плавна подача теплоносія в радіатор здійснюється за допомогою радіаторних кранів. Радіаторні крани та їх використання запобігає можливість гідравлічного удару при заповненні водою опалювальної системи, тому фахівці не рекомендують застосовувати замість них шарові крани, з огляду на те, що вони мають два положення для роботи - відкритий або закритий і не дозволяють здійснювати плавне регулювання.

     Всі радіаторні крани мають чудові гідродинамічні властивості і подвійну герметичність при закритті затвора, а також захисний ковпачок білого кольору, який виглядає дуже естетично і дозволяє встановлювати їх в будь-яких житлових, офісних, комерційних приміщеннях. Кран термостатичний призначений для регулювання (вручну або автоматично) і пропорційної подачі води в панельний радіатор. Такий кран змінює кількість води, що подається, залежно від температури в опалювальному приміщенні, не вимагаючи додаткового використання енергії під час своєї роботи.

     Існує величезна кількість способів підключення радіаторів до систем опалення. Кран радіаторний кутовий і прямий дозволять змонтувати систему опалення саме так, як ви бажаєте, при цьому гарантує відсутність протікання, адже оснащений патрубком «антипротікання», що дозволяє істотно заощадити час для установки і монтажу, гарантуючи надійну герметичність, не вимагаючи застосування тефлонової нитки.

 • Підлогові крани

Товарів у наявності: 73

товарів на сторінку

Категорії Крани

top