+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Список товарів виробника Dafi

Продукція торгової марки Дафі пропонує цілий ряд переваг, найбільш важливою з яких є енергоефективність, безпека та екологія. Наші водонагрівачі мають до 3 років гарантії.

Завдяки впровадженої системи контролю якості, ми можемо запропонувати товари ретельно перевірені і випробувані нашими співробітниками.

Проточний водонагрівач ідеально підходить для установки в будь-якому будинку. Це дозволяє децентралізувати системи нагріву води. Основними причинами цього вибору електричного водонагрівач замість ємнісного котла є його метод роботи. Водонагрівачі проточні мають дуже просту конструкцію, в короткий час нагрівають воду, мають невеликі розміри і мінімальні втрати тепла.

Великою перевагою нашої продукції є те, що кожен нагрівач Дафі виготовляється на нашому заводі, розташованому в місті Кельце. Весь виробничий процес - від проектування, через виробництво окремих елементів, закінчуючи складанням і упаковкою - відбувається в Польщі. Ми використовуємо тільки перевірені високоякісні пластмаси і матеріали.

Ми пропонуємо надумивальні калорифери. Все це, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Подстендовий нагрівач ідеально підходить для установки під раковиною або поруч з душем. Нагрівач може постачати гарячу воду для більш ніж в одній точці. Нагрівачі надумивальні особливо гарні на кухні або у ванній кімнаті. Розташований безпосередньо на місці споживання води на теплових втрат мінімальні.

Більше

Список товарів виробника Dafi

top