+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт Показати повний розмір

Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт

Бойлери

Доступно

DAFI -це економія при експлуатації. "Дафі" заощаджує до 90% витрат на електроенергію в порівнянні з звичайними бойлерами.

Детальніше

2 050,00 грн.

2077

Додати Відняти

10 товари в наявності

Габарити водонагрівача дозволяють провести його монтаж безпосередньо при умивальниках, кухонних раковинах, душових кабінах. Висота 338 мм, глибина 222 мм, ширина 90 мм. Може бути встановлений в одному або декількох пунктах водопостачання.

Використання електроенергії не вимагає обладнання систем випуску диму, як при використанні нагрівачів на паливі (вугілля, газ тощо).

Споживання електроенергії відбувається тільки в момент відбору теплої води, завдяки цьому її потрібно менше, в порівнянні з ємнісними нагрівачами. Потужність нагрівача впливає на кількість і температуру нагрітої води. регулюючи витрату води, що проходить через нагрівач можна змінювати температуру споживаної рідини. Для нагріву 1 літра від +15 до +40 градусів за Цельсієм необхідно витрачати 0,0033 кВт електроенергії.

Гарантія: 12 місяців

Виробник: Польща

Если Вам нужно купить проточный водонагреватель тогда это к нам. Ми розуміємо мову покупців!

Принцип роботи проточного водонагрівача досить простий: холодна вода, надходячи в апарат, включає реле, яке приводить до робочого стану нагрівальний елемент. Потужність нагрівального елементу дуже значна (не менше 3 кВт для моделей малої продуктивності), тому нагрів води відбувається практично миттєво.

Провести монтаж нагрівач проточної води можна як у ванній кімнаті, так і на кухні. Як правило, люди, які прагнуть уникнути побутових незручностей, купують одночасно два комплекти обладнання.

Такі нагрівальники мають один недолік - велику споживану потужність. Якщо користуватися ним регулярно, то витрати на електроенергію істотно виростуть. Монтаж не вимагає спеціальної силової розетки, його вигідно встановлювати через малу споживану потужність, але він вимагає трохи вільного простору у ванній або в іншому місці. Далі установка пристрою вимагає врізки в систему водопостачання, а саме встановлюються крани подачі води.

Ви можете зателефонувати до нас, чи зв'язатися довільним чином і уточнити який саме прилад купити в Вашу квартиру.

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт

Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт

DAFI -це економія при експлуатації. "Дафі" заощаджує до 90% витрат на електроенергію в порівнянні з звичайними бойлерами.

Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт
  • Product Reference: 2077
  • Price: 2 050,00 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: DAFI -це економія при експлуатації. "Дафі" заощаджує до 90% витрат на електроенергію в порівнянні з звичайними бойлерами.
Path: > > Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт

19 інших товарів в цій категорії:

Нагрівач проточної води DAFI 9 кВт <p>Габарити водонагрівача дозволяють провести його монтаж безпосередньо при умивальниках, кухонних раковинах, душових кабінах. Висота 338 мм, глибина 222 мм, ширина 90 мм. Може бути встановлений в одному або декількох пунктах водопостачання.</p> <p>Використання електроенергії не вимагає обладнання систем випуску диму, як при використанні нагрівачів на паливі (вугілля, газ тощо).</p> <p>Споживання електроенергії відбувається тільки в момент відбору теплої води, завдяки цьому її потрібно менше, в порівнянні з ємнісними нагрівачами. Потужність нагрівача впливає на кількість і температуру нагрітої води. регулюючи витрату води, що проходить через нагрівач можна змінювати температуру споживаної рідини. Для нагріву 1 літра від +15 до +40 градусів за Цельсієм необхідно витрачати 0,0033 кВт електроенергії.</p> <p>Гарантія: 12 місяців</p> <p>Виробник: Польща</p> <p>Если Вам нужно купить проточный водонагреватель тогда это к нам. Ми розуміємо мову покупців!</p> <p>Принцип роботи проточного водонагрівача досить простий: холодна вода, надходячи в апарат, включає реле, яке приводить до робочого стану нагрівальний елемент. Потужність нагрівального елементу дуже значна (не менше 3 кВт для моделей малої продуктивності), тому нагрів води відбувається практично миттєво.<br /><br />Провести монтаж <span class="_GApu ">нагрівач проточної води</span> можна як у ванній кімнаті, так і на кухні. Як правило, люди, які прагнуть уникнути побутових незручностей, купують одночасно два комплекти обладнання.<br /><br />Такі нагрівальники мають один недолік - велику споживану потужність. Якщо користуватися ним регулярно, то витрати на електроенергію істотно виростуть. Монтаж не вимагає спеціальної силової розетки, його вигідно встановлювати через малу споживану потужність, але він вимагає трохи вільного простору у ванній або в іншому місці. Далі установка пристрою вимагає врізки в систему водопостачання, а саме встановлюються крани подачі води.</p> <p>Ви можете зателефонувати до нас, чи зв'язатися довільним чином і уточнити який саме прилад купити в Вашу квартиру.</p>
2 050,00 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top