Насос пристосований для перекачування води з глибоких свердловин, криниць і вільно стоячих резервуарів.
Завдяки великій висоті підйому ідеальний для поливу у невеликих іригаційних системах.
Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі, в той час як випускний отвір і ротор відлиті з латуні.
Однією з характерних рис цього насоса є те, що це моноблок, де гідравліка інтегрована з мотором. Він використовує масляний двигун, основною характеристикою є тривалий термін використання.
Переваги помпи SKM 150 включають в себе компактний розмір, міцну конструкцію, надійність і
корозійна стійкість, легкість установки (перемикач в блоці управління). Крім того, його легко
встановити і він ідеально підходить для роботи з гідрофорами і з баками 80, 100 і 150 літрів.
Стандартним обладнанням є кабель живлення довжиною 19 м зі змонтованим блоком управління.
Максимум продуктивність: 50 л / хв.
Максимум висота підйому: 110 метрів
Потужність: 1100 Вт
Діаметр випускного отвору: 1 ''
Діаметр насоса: 97 мм
Вага: 17 кг
Висота: 550 мм
Діаметр на виході: різьба 1 "
Температура води: макс 35 ° C
Ступінь захисту IP 68
Ізоляція: Клас B
Напруга: 230 В
Максимальна кількість пусків: 20 на годину.
Установка: вертикальна
Потік охолодження: мін. 0.08 м / с
Максимальна глибина занурення: 30 м
Наш магазин може запропонувати Вам глибинні насоси польського виробництва у Львові та з доставкою по Україні.
Що важливо знати, вибираючи насос? Існує кілька параметрів впливають на підбір певної моделі для свердловини. Кожен з параметрів потрібно проаналізувати якомога точніше.
Щоденна витрата води
Перед тим, як почати підбирати глибинні насос Львів, треба підрахувати, скільки у Вас йде в день води. Від цього буде залежати потужність і його продуктивність. Якщо ваша сім'я невелика (3-4 чол), і немає великих городів, можна зупинитися на агрегаті, який видає 60-70 літрів за хвилину. Якщо на ділянці безліч квітників і грядок, де потрібний частий полив, треба підбирати потужніший насос.
Точна глибина джерела
Вивчаючи в магазині моделі насосів, зверніть увагу на паспорт виробу. У ньому завжди вказується, на яку глибину розрахована дана модель. Ваше завдання - співвіднести цю інформацію з даними своєї свердловини. Якщо ви конкретно не пам'ятаєте розміри, можна зробити таким чином:
Підвісити на мотузку або тонкому шпагаті вантаж (бажано залізний); Опустити його в шахту свердловини, поки не упреться в дно; Вийняти і вимірювати мокру і суху частину шпагату. Мокра підкаже, яка висота водяного стовпа в свердловині, а суха - відстань до поверхні від початку води; Склавши ці дві величини, отримаєте загальний розмір свердловини.
Швидкість наповнення свердловини водою (дебет)
Ідеально обчислити дебет свердловини неможливо, тому що навесні приплив води буде швидшим, в зимовий час - повільнішим. Але можна обійтися і приблизними цифрами. Підрахувати їх легко: треба попросити у знайомих або сусідів по ділянці робочий насос і запустити його в роботу на своє джерело.
Що обчислювати: засікати час, за який цілком викачали воду; Чи помічаєте, за скільки годин свердловина наповниться повністю; Ділите час №2 на час №1 - виходить приблизний дебет. Може виникнути питання, як дізнатися, що свердловина наповнилася повністю. Елементарно! Періодично опускаючи той же вантаж, яким ви вимірювали висоту стовпа. Як тільки свідчення співпадуть з тими, що ви отримували при визначенні розміру шахти - свердловина заповнена.
Діаметр обсадної труби
Якщо свердловина ще тільки планується, то краще робити її чотиридюймовою. Для конструкцій з таким діаметром насосів продається безліч, чого не скажеш про тридюймові. Вони буряться рідше, тому і устаткування для них виробляють мало.
Діаметр готової свердловини легко виміряти самому (в сантиметрах, а потім перевести на дюйми), або зв'язатися з робітниками, котрі бурили Вам конструкцію.
Якість пробуреної свердловини
Якщо Ви бурили конструкцію самі або не впевнені в професіоналізмі бурильників, то шукайте насоси, спроектовані спеціально під свердловини. Універсальні агрегати, звичайно, обійдуться дешевше, але вони менш ефективні. Справа в тому, що непрофесійні або давно використовувані джерела нерідко замулюються піском, і він буде заважати роботі техніки. Вам доведеться часто чистити насос, та й термін його служби скоротиться. Якщо ж агрегат створювався саме для свердловин, то йому забруднення в рідини не страшні.
Техніку занурюють прямо в трубу, в водний стовп. Працюють системи за принципом виштовхування рідини. Визначають, який для вашої свердловини потрібен насос, за розмірами свердловини. Точніше - треба вирахувати, на яку висоту агрегату доведеться виштовхувати водяний струмінь. Для цього згадайте вимірювання, які ви проводили раніше. Довжина сухої мотузки з грузиком - це та висота, на яку доведеться насосу підняти воду. Додайте до неї 3-4 м., Тому що насос занурюють на пару метрів глибше початку води, і ви отримаєте підсумкову цифру. Якщо вона не перевищує 40 метрів, значить, можна купувати прості, малопотужні насоси. Шукайте в паспорті інформацію про граничну глибину, на якій може працювати система.
До речі, якщо за вашими підрахунками висота підйому води становить 60 метрів, і для насоса ця глибина - максимальна, то цю модель краще не брати. Техніка буде працювати на межі своїх сил, адже з кожним метром в глибину продуктивність знижується, а навантаження зростає. Шукайте насоси, розраховані на 70 метрів глибини. Це допоможе обладнанню працювати без зайвого напруження і краще зберегтися.