+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Колба Honeywell 1/2 латунна Показати повний розмір

Колба Honeywell 1/2 латунна

Колби, вклади

Доступно

Особливістю фільтра  є наявність не тільки зовнішньої різьби на приєднувальних штуцерах, але і внутрішнє різьблення на корпусі фільтра.

Детальніше

3 257,58 грн.

1856

Додати Відняти

10 товари в наявності

Промивний магістральний фільтр тонкого очищення MiniPlus-FF06 для гарячої води здатний забезпечити безперебійне постачання чистої води. Даний фільтр затримує такі частинки: пісок, іржу, клоччя, окалину та інші забруднення. Фільтр Honeywell FF06 AAM оснащений прямоточною промиванням, яка видаляє осад на дні колби. Для того щоб це зробити, необхідно всього лише повернути на деякий час кран промивки. Компактні розміри дозволяють встановити фільтр в обмеженому просторі. Фільтр Honeywell MiniPlus-FF06 застосовується в побутовій очищенні води в квартирах і приватних будинках для видалення механічних домішок, а також в промислових і комерційних цілях в межах своєї специфікації.

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Колба Honeywell 1/2 латунна

Колба Honeywell 1/2 латунна

Особливістю фільтра  є наявність не тільки зовнішньої різьби на приєднувальних штуцерах, але і внутрішнє різьблення на корпусі фільтра.

Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Колба Honeywell 1/2 латунна
  • Product Reference: 1856
  • By Honeywell
  • Price: 3 257,58 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: Особливістю фільтра  є наявність не тільки зовнішньої різьби на приєднувальних штуцерах, але і внутрішнє різьблення на корпусі фільтра.
Path: > > > Колба Honeywell 1/2 латунна
Колба Honeywell 1/2 латунна <p><span class="notranslate">Промивний магістральний фільтр тонкого очищення MiniPlus-FF06 для гарячої води здатний забезпечити безперебійне постачання чистої води.</span> <span class="notranslate"> Даний фільтр затримує такі частинки: пісок, іржу, клоччя, окалину та інші забруднення.</span> <span class="notranslate"> Фільтр Honeywell FF06 AAM оснащений прямоточною промиванням, яка видаляє осад на дні колби.</span> <span class="notranslate"> Для того щоб це зробити, необхідно всього лише повернути на деякий час кран промивки.</span> <span class="notranslate"> Компактні розміри дозволяють встановити фільтр в обмеженому просторі.</span> <span class="notranslate"> Фільтр Honeywell MiniPlus-FF06 застосовується в побутовій очищенні води в квартирах і приватних будинках для видалення механічних домішок, а також в промислових і комерційних цілях в межах своєї специфікації.</span></p>
3 257,58 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top