+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500 Показати повний розмір

Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500

Радіатори алюмінієві

Доступно

Код товару у виробника 789-100-44

EAN: 5907571780681

25.99.29-55.01


Детальніше

220,00 грн.

2067

Додати Відняти

157 товари в наявності

Алюмінієві радіатори виготовлені на заводі в секціях, зєднаних між собою сталевими зєднаннями і ущільнені прокладками з технічної фібри. Радіатори виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском.

Виробництво радіаторів знаходиться під постійним контролем якості на окремих його етапах. На зовнішню поверхню радіатора на першому етапі наноситься антикорозійний шар. Другий етап включає автоматичну забарвлення методом занурення. Третій етап це нанесення оздоблювального шару [RAL 9016]. Алюмінієві радіатори призначені для установки в приміщеннях, підключених до автономного та центрального опалювального обладнання. Вони адаптовані до закритих систем, захищеним розширювальним діафрагмовим баком, а також пристосовані до відкритих систем. Так само, адаптовані для монтажу в установках з елементами з міді і її сплавів, сталі і пластмас. Відрізняються високим рівнем теплопровідності. Для збільшення інтенсивності процесу тепловіддачі за допомогою конвекції мають профільовані впускні і випускні отвори для повітря. Звичайно, що дешево купити батареї для опалення призначені для нижніх і бічних підключень, функціонують спільно з термостатами, які дозволяють регулювати температуру в приміщенні, а також утримувати її на постійному рівні, забезпечуючи повний комфорт.

це внутрішня деталь, без якої важко уявити безперебійну роботу всієї системи опалення. Запропонований пристрій оснащений боковим з'єднанням з установкою. Ви можете легко розмістити батареї львів на стіні в кімнаті, на кухні або в спальні, а також помістити його на спеціально пристосовані стенди на підлозі. Нагрівач має бічну поверхню, вбудовану в пластини, тоді як верхня частина покрита решіткою, що сприяє підвищенню температури. Наш асортимент компонентів систем обігріву - широкий та містить інші типи радіаторів у різних розмірах, тому вибір продукту для приміщення будь-якого розміру та об'єму є легким, наповнивши, оселю теплом та затишком.

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500

Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500

Код товару у виробника 789-100-44

EAN: 5907571780681

25.99.29-55.01


Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500
  • Product Reference: 2067
  • Price: 220,00 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: Код товару у виробника 789-100-44 EAN : 5907571780681 25.99.29-55.01
Path: > > > Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500

4 інших товарів в цій категорії:

Радіатори алюмінієві Armatura Krakowska 500 <p>Алюмінієві радіатори виготовлені на заводі в секціях, зєднаних між собою сталевими зєднаннями і ущільнені прокладками з технічної фібри. Радіатори виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском.</p> <p>Виробництво радіаторів знаходиться під постійним контролем якості на окремих його етапах. На зовнішню поверхню радіатора на першому етапі наноситься антикорозійний шар. Другий етап включає автоматичну забарвлення методом занурення. Третій етап це нанесення оздоблювального шару [RAL 9016]. Алюмінієві радіатори призначені для установки в приміщеннях, підключених до автономного та центрального опалювального обладнання. Вони адаптовані до закритих систем, захищеним розширювальним діафрагмовим баком, а також пристосовані до відкритих систем. Так само, адаптовані для монтажу в установках з елементами з міді і її сплавів, сталі і пластмас. Відрізняються високим рівнем теплопровідності. Для збільшення інтенсивності процесу тепловіддачі за допомогою конвекції мають профільовані впускні і випускні отвори для повітря. Звичайно, що дешево купити батареї для опалення призначені для нижніх і бічних підключень, функціонують спільно з термостатами, які дозволяють регулювати температуру в приміщенні, а також утримувати її на постійному рівні, забезпечуючи повний комфорт.</p> <p>це внутрішня деталь, без якої важко уявити безперебійну роботу всієї системи опалення. Запропонований пристрій оснащений боковим з'єднанням з установкою. Ви можете легко розмістити <span class="_GApu ">батареї львів</span> на стіні в кімнаті, на кухні або в спальні, а також помістити його на спеціально пристосовані стенди на підлозі. Нагрівач має бічну поверхню, вбудовану в пластини, тоді як верхня частина покрита решіткою, що сприяє підвищенню температури. Наш асортимент компонентів систем обігріву - широкий та містить інші типи радіаторів у різних розмірах, тому вибір продукту для приміщення будь-якого розміру та об'єму є легким, наповнивши, оселю теплом та затишком.</p>
220,00 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top