+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350 Показати повний розмір

Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350

Радіатори алюмінієві

Доступно

Produkt Polski. Це товар вироблено на польських заводах з застосуванням найсучаснішого технологічного обладнання провідних світових фірм.

Детальніше

190,18 грн.

2533

Додати Відняти

10 товари в наявності

      Радіатори Armatura виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском. На зовнішню поверхню на першому етапі наноситься антикорозійний шар. Другий етап включає нанесення оздоблювального шару.
      Призначені для установки в приміщеннях, підключених до автономного або центрального опалення. Вони адаптовані до закритих систем, захищених розширювальним діафрагмовим бачком, а також пристосовані до відкритих систем. Відрізняються високим рівнем теплопровідності.

Ви можете використовувати пристрій для підігріву будь-якого приміщення у вашому домі. Цей товар відрізняється досить простим способом монтажу, що додатково полегшується можливістю підключення його знизу або збоку. Поверхня не тільки міцна, але й стійка до механічних пошкоджень та вологи - це подовжує термін придатності. Колір даного товару - білий. Завдяки цьому він універсально вписується в будь-який інтер'єр, не порушуючи стилю композиції. Також в нашому магазині є широкий спектр інших радіатор купити у Львові більших і менших розмірів. Ми допоможемо вам знайти такий, який ідеально поміститься у вашу квартиру та додасть в неї тепло та комфорт.

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350

Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350

Produkt Polski. Це товар вироблено на польських заводах з застосуванням найсучаснішого технологічного обладнання провідних світових фірм.

Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350
  • Product Reference: 2533
  • Price: 190,18 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: Produkt Polski. Це товар вироблено на польських заводах з застосуванням найсучаснішого технологічного обладнання провідних світових фірм.
Path: > > > Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350

8 інших товарів в цій категорії:

Радіатори алюмінієві Краківська Арматура 350 <p>      Радіатори Armatura виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском. На зовнішню поверхню на першому етапі наноситься антикорозійний шар. Другий етап включає нанесення оздоблювального шару.<br />      Призначені для установки в приміщеннях, підключених до автономного або центрального опалення. Вони адаптовані до закритих систем, захищених розширювальним діафрагмовим бачком, а також пристосовані до відкритих систем. Відрізняються високим рівнем теплопровідності.</p> <p>Ви можете використовувати пристрій для підігріву будь-якого приміщення у вашому домі. Цей товар відрізняється досить простим способом монтажу, що додатково полегшується можливістю підключення його знизу або збоку. Поверхня не тільки міцна, але й стійка до механічних пошкоджень та вологи - це подовжує термін придатності. Колір даного товару - білий. Завдяки цьому він універсально вписується в будь-який інтер'єр, не порушуючи стилю композиції. Також в нашому магазині є широкий спектр інших радіатор купити у Львові більших і менших розмірів. Ми допоможемо вам знайти такий, який ідеально поміститься у вашу квартиру та додасть в неї тепло та комфорт.</p>
190,18 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top