+38 067 37 171 37

Виробники

Розсилка

Рідина GLIXOTERM 5л Показати повний розмір

Рідина GLIXOTERM 5л

Комплектуючі до радіаторів

Доступно

Теполоносій для радіаторів 5л. Glixoterm

Детальніше

900,00 грн.

2046

Додати Відняти

5 товари в наявності

Концентрат проти замерзання.

Рідина для систем опалення львів застосовується в нагрівному, охолоджуючому, солярному обладнанні, в установках для кондиціонування, вентилювання...

GLIXOTERM Концентрат (96%) - на базі гліколь моно-етильованого бензину.

Вода є найкращим засобом для обміну теплом, але її основним недоліком є те, що вона замерзає при мінусових температурах. Препарати на базі гліколю ефективно захищають проводку (установку) не тільки від замерзання але і від корозії (добавка інгібіторів), від накопичення котельного каменю та інших несприятливих явиш.

Антифриз концентрат 96%, на основі моноетиленгліколю. Використовується для додавання в системи рідинного опалення, охолодження, кондиціонування. Залежно від ступеня розбавлення водою забезпечує захист системи від замерзання. Також захищає систему від перегріву, корозії, запобігає накопиченню накипу. Не містить нітритів, фосфатів і амінів.
      Glixoterm це суміш етиленгліколю з додаванням інгібіторів корозії та інших агентів очищення.
     Для використання в системах:
    опалення
    кондиціонування
    охолодження
    теплових насосах
     Переваги:
      Стійкий до низьких температур, всесезонний концентрат призначений для забезпечення антизамерзання рідини в системах опалення, охолодження, кондиціонування повітря
    Рідина отримана із концентрату (шляхом змішування з водою) ефективно захищає систему від замерзання і перегріву
    Захищає систему від корозії
    Знижує температуру замерзання теплоносія
    Захищає трубопровід від розривів під час перерв в опаленні
    Запобігає деформування вузлів систем опалення, охолодження, кондиціонування повітря
    Збільшує термін служби системи опалення
    Може бути використаний в системах, виготовлених із широко використовуваних матеріалів, таких як сталь, чавун, алюміній, мідь, латунь                                                                                                                                                                                             Як використовувати:
    Перед використанням розбавляють c водою у відповідності зі ступенем захисту від замерзання. Розведення краще проводити чистою водопровідною водою.
    Увага:
     Через можливість нанесення потенційної шкоди, після завершення наповнення системи, система повинна бути ізольована від трубопроводу питної води.
Не рекомендується розбавлення, коли частка Glixotermem становить нижче 20% від загального об'єму, зважаючи на погіршення корозійної стійкості. При створенні нової системи опалення ми рекомендуємо  купити рідину в систему опалення від замерзання для уникнення поважних проблем з опаленням в майбутньому.
    Область приминения Для систем кондиціонування, Для систем опалення, Для обігріву підлоги
    Країна бренду Польща
 

Коментарів поки що немає.

Напишіть Ваш відгук

Рідина GLIXOTERM 5л

Рідина GLIXOTERM 5л

Теполоносій для радіаторів 5л. Glixoterm

Напишіть Ваш відгук

  • Product Name:Рідина GLIXOTERM 5л
  • Product Reference: 2046
  • Price: 900,00 грн.
  • Product Width: 0.00 см
  • Product Height: 0.00 см
  • Product Depth: 0.00 см
  • Product Weight: 0.00 кг
  • Description: Теполоносій для радіаторів 5л. Glixoterm
Рідина GLIXOTERM 5л <p>Концентрат проти замерзання.</p> <p><span class="_GApu ">Рідина для систем опалення львів</span> застосовується в нагрівному, охолоджуючому, солярному обладнанні, в установках для кондиціонування, вентилювання...</p> <p>GLIXOTERM Концентрат (96%) - на базі гліколь моно-етильованого бензину.</p> <p>Вода є найкращим засобом для обміну теплом, але її основним недоліком є те, що вона замерзає при мінусових температурах. Препарати на базі гліколю ефективно захищають проводку (установку) не тільки від замерзання але і від корозії (добавка інгібіторів), від накопичення котельного каменю та інших несприятливих явиш.</p> <p>Антифриз концентрат 96%, на основі моноетиленгліколю. Використовується для додавання в системи рідинного опалення, охолодження, кондиціонування. Залежно від ступеня розбавлення водою забезпечує захист системи від замерзання. Також захищає систему від перегріву, корозії, запобігає накопиченню накипу. Не містить нітритів, фосфатів і амінів.<br />      Glixoterm це суміш етиленгліколю з додаванням інгібіторів корозії та інших агентів очищення.<br />     Для використання в системах:<br />    опалення<br />    кондиціонування<br />    охолодження<br />    теплових насосах <br />     Переваги:<br />      Стійкий до низьких температур, всесезонний концентрат призначений для забезпечення антизамерзання рідини в системах опалення, охолодження, кондиціонування повітря<br />    Рідина отримана із концентрату (шляхом змішування з водою) ефективно захищає систему від замерзання і перегріву<br />    Захищає систему від корозії<br />    Знижує температуру замерзання теплоносія<br />    Захищає трубопровід від розривів під час перерв в опаленні<br />    Запобігає деформування вузлів систем опалення, охолодження, кондиціонування повітря<br />    Збільшує термін служби системи опалення<br />    Може бути використаний в системах, виготовлених із широко використовуваних матеріалів, таких як сталь, чавун, алюміній, мідь, латунь                                                                                                                                                                                             Як використовувати:<br />    Перед використанням розбавляють c водою у відповідності зі ступенем захисту від замерзання. Розведення краще проводити чистою водопровідною водою.<br />    Увага:<br />     Через можливість нанесення потенційної шкоди, після завершення наповнення системи, система повинна бути ізольована від трубопроводу питної води.<br />Не рекомендується розбавлення, коли частка Glixotermem становить нижче 20% від загального об'єму, зважаючи на погіршення корозійної стійкості. При створенні нової системи опалення ми рекомендуємо  купити рідину в систему опалення від замерзання для уникнення поважних проблем з опаленням в майбутньому.<br />    Область приминения Для систем кондиціонування, Для систем опалення, Для обігріву підлоги<br />    Країна бренду Польща <br /> </p>
900,00 грн.
AddThis Social Bookmark Button
top